INFORMAČNÍ KANÁL ŠACHOVÉHO SVAZU OLOMOUCKÉHO KRAJE
Novoborský šach. server
Jihomoravský šach. svaz
Šachový svaz ČR
Mistrovství světa do 20 let – 14. – 26. 10. 2019, Dillí, Indie
Databáze partií ze soutěží družstev ŠSČR
FIDE Grand Swiss se blíží do finiše
Závěrečné trojkolo Extraligy se bude hrát v Praze
Školení online přenosů
Global Chess Festival 2019 v Budapešti

Výsledky šachových turnajů

2011

Květen

21. 5.Memoriál ing. Josefa VozákaSkaličkavýsledky výsledky výsledky
12. 5.Olomoucká šachová ligaPřF UP Olomoucvýsledky
1. 5.Prvomájový turnajPřF UP Olomoucvýsledky
1. 5.Krajský přebor družstev ml.žákůPřF UP Olomoucvýsledky

Duben

30. 4.Grand Prix - 5.turnajGrygovvýsledky výsledky výsledky výsledky
výsledky
30. 4.Memoriál Ladislava ZbořilaNáměšt na Hanévýsledky
23. 4.Velikonoční turnajKyselovicevýsledky
22.-24.4.Turnaj přátelstvíUP Olomoucvýsledky výsledky výsledky
16. 4.Velikonoční turnajVinary u Přerovavýsledky
14. 4.Olomoucká šachová ligaPřF UP Olomoucvýsledky
2. 4.1. VASTO TourSkaličkavýsledky

Březen

26. 3.Grand Prix - 4.turnajHrabišínvýsledky
19. 3.O krále StaveniceStavenicevýsledky
12. 3.Vzpomínkový turnajGrygovvýsledky výsledky
10. 3.Olomoucká šachová ligaPřF UP Olomoucvýsledky

Únor

10. 2.Olomoucká šachová ligaPřF UP Olomoucvýsledky

Leden

29. 1.Grand Prix - 3.turnajVinaryvýsledky výsledky výsledky výsledky
výsledky
27. 1.Krajský přebor školPřF UP Olomoucvýsledky výsledky výsledky výsledky
13. 1.Olomoucká šachová ligaPřF UP Olomoucvýsledky

2010

Prosinec

26.12.-2.1.České šachové VánoceLitomyšlvýsledky
26.12.Štěpánský rapidProstějov
23.12.Vánoční turnajKlub Dlažka Přerovvýsledky
11.12.O Losinského kapraKouty nad Desnouvýsledky
9.12.Olomoucká šachová ligaPřF UP Olomoucvýsledky
14.10.-7.12.Přebor města ProstějovaProstějovvýsledky výsledky
6.12.Grand Prix - 2.turnajMohelnicevýsledky
4.12.O pohár krále TvarůžkaLošticevýsledky

Listopad

17.11.Grand Prix - 1.turnajUP Olomoucvýsledky výsledky výsledky výsledky
17.11.Přebor Univerzity PalackéhoUP Olomoucvýsledky výsledky
11.11.Olomoucká šachová ligaPřF UP Olomoucvýsledky
11.11.Polofinálový přebor školGymnázium Hejčín Olomoucvýsledky výsledky výsledky
výsledky výsledky výsledky
7.11.Mohelnice OpenMohelnicevýsledky

Říjen

14.10.Olomoucká šachová ligaPřF UP Olomoucvýsledky
2.10.Moravská bránaSkaličkavýsledky výsledky

Září

28. 9.Svatováclavský turnajUP Olomoucvýsledky

Květen

27. 5.Olomoucká šachová ligaDDM Olomoucvýsledky
22. 5.Memoriál ing. Josefa VozákaSkaličkavýsledky výsledky výsledky
15. 5.Memoriál Čeňka Kainera a Jana VelhudyPodhradní Lhotavýsledky
1. 5.Prvomájový turnajUP Olomoucvýsledky
1. 5.Krajský přebor družstev ml.žákůUP Olomoucvýsledky

Duben

10. 4.Grand Prix - 5.turnajVinaryvýsledky výsledky výsledky výsledky
výsledky výsledky
2.-4.4.Turnaj přátelstvíUP Olomoucvýsledky výsledky

Březen

27. 3.Grand Prix - 4.turnajHrabišínvýsledky výsledky výsledky

Únor

26. 2.Olomoucká šachová ligaDDM Olomoucvýsledky

Leden

15. 1.Olomoucká šachová ligaDDM Olomoucvýsledky
9. 1.Grand Prix - 3.turnajPřerovvýsledky výsledky výsledky výsledky
6. 1.Krajský přebor školGymnázium Hejčín Olomoucvýsledky výsledky výsledky výsledky

2009

Prosinec

30.12.Šachové loučeníVyškovvýsledky výsledky
26.12.Štěpánský rapidProstějovvýsledky
23.12.Vánoční turnajKlub Dlažka Přerovvýsledky
11.12.Olomoucká šachová ligaDDM Olomoucvýsledky
6.12.Grand Prix - 2.turnajMohelnicevýsledky

Listopad

17.11.Grand Prix - 1.turnajUP Olomoucvýsledky výsledky výsledky výsledky
17.11.Přebor Univerzity PalackéhoUP Olomoucvýsledky výsledky
11.11.Polofinálový přebor školDDM Olomoucvýsledky výsledky výsledky
výsledky výsledky výsledky
7.11.Mohelnice OpenMohelnicevýsledky

Říjen

3.10.Moravská bránaSkaličkavýsledky

Září

19. 9.Vinarský králVinaryvýsledky

Červen

20. 6.Memoriál Petra BočkarevaProstějovvýsledky

Květen

23. 5.Memoriál ing. Josefa VozákaSkaličkavýsledky výsledky výsledky

Duben

10.4.Turnaj přátelství - bleskový turnajDDM Olomoucvýsledky
9.-11.4.Turnaj přátelství - otevřený turnajDDM Olomoucvýsledky
4. 4.Grand Prix - 5.turnajProstějovvýsledky

Březen

21. 3.Grand Prix - 4.turnajHrabišínvýsledky výsledky výsledky

Leden

30. 1.Olomoucká šachová ligaDDM Olomoucvýsledky
14. 1.Krajský přebor školZábřehvýsledky
10. 1.Grand Prix - 3.turnajSkaličkavýsledky

2008

Prosinec

23.12.Turnaj Klubu DlažkaPřerovvýsledky
6.12.Grand Prix - 2.turnajMohelnicevýsledky

Listopad

21.11.Turnaj Klubu DlažkaPřerovvýsledky
17.11.Grand Prix - 1.turnajDDM Olomoucvýsledky výsledky výsledky výsledky
výsledky výsledky výsledky výsledky
12.11.Okresní přebor školDDM Olomoucvýsledky výsledky výsledky
výsledky výsledky výsledky
8.11.Mohelnice OpenMohelnicevýsledky

Říjen

11.10.Olomoucká šachová ligaDDM Olomoucvýsledky výsledky

Září

12.-13.9.Zápas mládežnických reprezentací Jihomoravského a Olomouckého krajePohořanyvýsledky

Květen

17. 5.Memoriál ing.Josefa VozákaSkaličkavýsledky výsledky
1. 5.Junior + SeniorZábřehvýsledky
1. 5.Prvomájový turnajSlatinicevýsledky výsledky výsledky

Duben

19. 4.Olomoucká šachová ligaDDM Olomoucvýsledky
9.-10.4.Republikový přebor školDDM Olomoucvýsledky výsledky
5. 4.Grand Prix - 5.turnajProstějovvýsledky

Březen

19.-23.3.Turnaj přátelství - mistrovský turnajDDM Olomoucvýsledky
20.-22.3.Turnaj přátelství - otevřený turnajDDM Olomoucvýsledky výsledky
1. 3.Grand Prix - 4.turnajHrabišínvýsledky výsledky výsledky

Leden

30. 1.Krajský přebor školGymnázium Hejčín Olomoucvýsledky výsledky výsledky
výsledky výsledky výsledky
19. 1.Grand Prix - 3.turnajSkaličkavýsledky

2007

Prosinec

23.12.Vánoční turnaj Klubu DlažkaPřerovvýsledky
8.12.Grand Prix - 2.turnajMohelnicevýsledky

Listopad

24.11.Grand Prix - 1.turnajDDM Olomoucvýsledky výsledky výsledky výsledky
10.11.Olomoucká šachová ligaAgentura Audacia

Říjen

13.10.Olomoucká šachová ligaAgentura Audaciavýsledky
EXTRALIGA
1.1. Novoborský ŠK2961.0
2.A64 VALOZ Grygov2248.5
3.Tatran Litovel2148.5
4.ŠK Rapid Pardubice1942.5
5.ŠK Labortech Ostrava1845.5
6.BŠŠ Frýdek-Místek1644.5
7.Lysá nad Labem1346.0
8.ŠK Zikuda Turnov1342.0
9.ŠK Zlín1239.5
10.2222 ŠK Polabiny1038.0
11.ŠK Mahrla Praha839.5
12.TŽ Třinec232.5
1.LIGA VÝCHOD
1.Slavoj Poruba3157.0
2.A64 Grygov B2757.0
3.Jäkl Karviná2351.5
4.Tatran Litovel B1645.5
5.ŠK Zlín B1446.0
6.Slavia Orlová1444.5
7.ŠK Duras Brno1439.5
8.ŠK Gordic Jihlava1243.5
9.ŠK Staré Město1240.5
10.Mittal Ostrava1239.5
11.TŽ Třinec B829.5
12.Panda Rychnov734.0
2.LIGA E
1.Slavia Kroměříž A2452.0
2.ŠK Zlín C2348.5
3.SPgŠ+G Znojmo2346.5
4.ŠK Hustopeče1947.5
5.ŠK Staré Město C1945.5
6.ŠK Staré Město B1848.0
7.Veselí nad Moravou1345.0
8.SK Boršice1343.5
9.TJ Spartak Adamov1242.0
10.SK Prostějov1039.5
11.ŠK Holešov738.0
12.TJ Sokol Postoupky732.0
2.LIGA F
1.Labortech Ostrava3365.5
2.EKODIVIZE Opava2553.0
3.TJ VOKD Poruba2147.0
4.Baník Havířov1945.0
5.BŠŠ Frýdek-Místek B1844.0
6.Sokol Dobrá1642.0
7.TŽ Třinec C1438.5
8.MSA Dolní Benešov1340.0
9.Mittal Ostrava B1142.5
10.TJ Sokol Šumperk636.5
11.TJ UNEX ŠK Uničov630.5
12.ŠK Šenov535.5
KRAJSKÝ PŘEBOR
1.Garde Calcio Olomouc2957.0
2.TJ Sokol Přemyslovice2756.0
3.SK ROŠÁDA Prostějov2356.0
4.Spartak Přerov2352.0
5.TJ Sokol Skalička1947.5
6.LOKO Zábřeh1643.0
7.TJ Sokol Velké Losiny1546.0
8.TJ Sokol Šumperk B1339.5
9.Tatran Litovel C1040.0
10.ŠK Šternberk635.5
11.A64 PřF UP Olomouc629.0
12.AŠK DA Olomouc326.5
OBLASTNÍ PŘEBOR SEVER
1.TJ Sokol Šumperk C2449.0
2.ŠK Loštice2242.0
3.Řetězárna Česká Ves1639.5
4.ŠK Šternberk B1437.5
5.DDM+TJ Mohelnice1437.0
6.TJ Zlaté Hory1133.5
7.ŠK Bohuňovice1132.5
8.ŠK Jeseník635.0
9.LOKO Zábřeh B425.0
10.ŠK Luká321.0
OBLASTNÍ PŘEBOR JIH
1.Sigmia Olomouc A2751.5
2.SK Přerov2454.0
3.SK Prostějov B2350.5
4.Garde Olomouc B1745.5
5.Sokol Přemyslovice B1744.0
6.TJ Sokol Skalička B1539.5
7.SIgmia Olomouc B1338.5
8.ROŠÁDA Prostějov B1136.0
9.TJ Sokol Konice832.0
10.TJ Sokol Hranice427.5
11.TJ Sokol Tovačov021.0
RSS 2.0
Počet přístupů:
© Slimy Šimi 2010