INFORMAČNÍ KANÁL ŠACHOVÉHO SVAZU OLOMOUCKÉHO KRAJE
Novoborský šach. server
Jihomoravský šach. svaz
Šachový svaz ČR
Úvodní zpráva MČR družstev mladších žáků
Přihlášky do studia Sportovní diplomacie
Mostecká věž 2019
Online testy k Šachovým cvičebnicím od Martina Beila
214. díl pořadu V šachu
Belaya Ladya 2019

Grand Prix - 5.turnaj
Vinary 10.4.2010

<< předchozí stránka následující stránka >>

EXTRALIGA
1.1. Novoborský ŠK2961.0
2.A64 VALOZ Grygov2248.5
3.Tatran Litovel2148.5
4.ŠK Rapid Pardubice1942.5
5.ŠK Labortech Ostrava1845.5
6.BŠŠ Frýdek-Místek1644.5
7.Lysá nad Labem1346.0
8.ŠK Zikuda Turnov1342.0
9.ŠK Zlín1239.5
10.2222 ŠK Polabiny1038.0
11.ŠK Mahrla Praha839.5
12.TŽ Třinec232.5
1.LIGA VÝCHOD
1.Slavoj Poruba3157.0
2.A64 Grygov B2757.0
3.Jäkl Karviná2351.5
4.Tatran Litovel B1645.5
5.ŠK Zlín B1446.0
6.Slavia Orlová1444.5
7.ŠK Duras Brno1439.5
8.ŠK Gordic Jihlava1243.5
9.ŠK Staré Město1240.5
10.Mittal Ostrava1239.5
11.TŽ Třinec B829.5
12.Panda Rychnov734.0
2.LIGA E
1.Slavia Kroměříž A2452.0
2.ŠK Zlín C2348.5
3.SPgŠ+G Znojmo2346.5
4.ŠK Hustopeče1947.5
5.ŠK Staré Město C1945.5
6.ŠK Staré Město B1848.0
7.Veselí nad Moravou1345.0
8.SK Boršice1343.5
9.TJ Spartak Adamov1242.0
10.SK Prostějov1039.5
11.ŠK Holešov738.0
12.TJ Sokol Postoupky732.0
2.LIGA F
1.Labortech Ostrava3365.5
2.EKODIVIZE Opava2553.0
3.TJ VOKD Poruba2147.0
4.Baník Havířov1945.0
5.BŠŠ Frýdek-Místek B1844.0
6.Sokol Dobrá1642.0
7.TŽ Třinec C1438.5
8.MSA Dolní Benešov1340.0
9.Mittal Ostrava B1142.5
10.TJ Sokol Šumperk636.5
11.TJ UNEX ŠK Uničov630.5
12.ŠK Šenov535.5
KRAJSKÝ PŘEBOR
1.Garde Calcio Olomouc2957.0
2.TJ Sokol Přemyslovice2756.0
3.SK ROŠÁDA Prostějov2356.0
4.Spartak Přerov2352.0
5.TJ Sokol Skalička1947.5
6.LOKO Zábřeh1643.0
7.TJ Sokol Velké Losiny1546.0
8.TJ Sokol Šumperk B1339.5
9.Tatran Litovel C1040.0
10.ŠK Šternberk635.5
11.A64 PřF UP Olomouc629.0
12.AŠK DA Olomouc326.5
OBLASTNÍ PŘEBOR SEVER
1.TJ Sokol Šumperk C2449.0
2.ŠK Loštice2242.0
3.Řetězárna Česká Ves1639.5
4.ŠK Šternberk B1437.5
5.DDM+TJ Mohelnice1437.0
6.TJ Zlaté Hory1133.5
7.ŠK Bohuňovice1132.5
8.ŠK Jeseník635.0
9.LOKO Zábřeh B425.0
10.ŠK Luká321.0
OBLASTNÍ PŘEBOR JIH
1.Sigmia Olomouc A2751.5
2.SK Přerov2454.0
3.SK Prostějov B2350.5
4.Garde Olomouc B1745.5
5.Sokol Přemyslovice B1744.0
6.TJ Sokol Skalička B1539.5
7.SIgmia Olomouc B1338.5
8.ROŠÁDA Prostějov B1136.0
9.TJ Sokol Konice832.0
10.TJ Sokol Hranice427.5
11.TJ Sokol Tovačov021.0
RSS 2.0
Počet přístupů:
© Slimy Šimi 2010