INFORMAČNÍ KANÁL ŠACHOVÉHO SVAZU OLOMOUCKÉHO KRAJE
Novoborský šach. server
Jihomoravský šach. svaz
Šachový svaz ČR
Mistrovství světa do 20 let – 14. – 26. 10. 2019, Dillí, Indie
Databáze partií ze soutěží družstev ŠSČR
FIDE Grand Swiss se blíží do finiše
Závěrečné trojkolo Extraligy se bude hrát v Praze
Školení online přenosů
Global Chess Festival 2019 v Budapešti

Grand Prix

Grand Prix je série pěti turnajů, které se konají jako krajský přebor mládeže v šachu. Hraje se ve třech kategoriích: do 10i let (ročníky 2001 a mladší), do 12i let (ročníky 1999 a 2000) a do 14i let (ročníky 1997 a 1998).

V sezóně 2010/2011 se odehrály tyto turnaje:

V rámci Grand Prix se každému hráči započítávají nejlepší čtyři výsledky.

Konečné pořadí po 5 odehraných turnajích:

kategorie A, ročník 2001 a mladší

OLMOVIHRGRcelkem
1.Jiříček VojtěchSokol Skalička766726
2.Nehyba MartinSokol Skalička44621
3.Londin ŠimonSportovní klub Prostějov4444416
4.Vysloužil LukášSK ROŠÁDA Prostějov2353½​13½
5.Bělaška TomᚊK Vinary5611
6.Poljak DarianTJ Spartak Přerov232310
7.Kolář JanDDM + TJ Mohelnice33½​3
Ležák AlbertŠK Vinary4½​5
9.Navrátil MartinSK ROŠÁDA Prostějov4
10.Kolář RadomírDDM + TJ Mohelnice3½​8
11.Babka MartinA64 Grygov43½​
Londin MartinSportovní klub Prostějov121½​3
Los VladimírŠK ZŠ Hrabišín2½​32
Potrok JakubŠK Vinary3½​4
15.Smolka TomášSportovní klub Prostějov336
16.Šlezinger DavidSokol Skalička55
17.Přikrylová EliškaŠK Vinary134
18.Pazdera PetrSportovní klub Prostějov3½​
19.Boxan MartinŠK ZŠ Hrabišín00

kategorie B, ročník 1999 a 2000

OLMOVIHRGRcelkem
1.Jiříček JakubSokol Skalička755523½
2.Zajíček TomášSK ROŠÁDA Prostějov55622½
3.Skula MilanAgentura 64 Grygov3½​22
4.Kment MichalSK ROŠÁDA Prostějov4654419
5.Dus JakubŠK Nový Malín4½​34314½
6.Procházka LudvíkSportovní klub Prostějov243½​413½
7.Stratil OndřejŠK ZŠ Hrabišín45413
8.Peňáz JakubŠK Nový Malín333½​312½
9.Vysloužil TomášSK ROŠÁDA Prostějov4½​34½​12
10.Losová MiroslavaŠK ZŠ Hrabišín3411½
11.Sejk MatějŠK Vinary1½​42½​8
Korčák MichalSokol Konice538
13.König ZdeněkTJ UNEX ŠK347
14.Hartingerová Martina ŠK ZŠ Hrabišín44
15.Nehanský TomᚊK Luká33
Polišenský RadekŘetězárna Česká Ves33
Navrátil PavelSK ROŠÁDA Prostějov33
Hartinger PavelŠK ZŠ Hrabišín33
19.Hartinger AntonínŠK ZŠ Hrabišín2½​2½​
20.Chlup TomᚊK ZŠ Hrabišín11

kategorie C, ročník 1997 a 1998

OLMOVIHRGRcelkem
1.Navrátil JiříTJ UNEX ŠK6726
2.Vaculík JakubSokol Šumperk6625
3.Poljak MarianTJ Spartak Přerov4½​44518
4.Vozák TomášSokol Skalička4½​445317½
5.Kamas ZbyněkSokol Skalička3443114
6.Gabriel JakubŠK Nový Malín3314
7.Doležel LukᚊK Nový Malín44213½
Charvot DavidAgentura 64 Grygov44213½
9.Bareš JáchymAgentura 64 Grygov6612
10.Stratilová VeronikaŠK ZŠ Hrabišín33410
11.Havlíček JosefŠK ZŠ Hrabišín4½​3
12.Svoboda DominikŘetězárna Česká Ves3
13.Homola JanTatran Litovel5½​
14.Pospíšil JiříŠK Nový Malín2½​05
15.Šula DavorŠK ZŠ Hrabišín44
Chytil PetrŘetězárna Česká Ves44
17.Fröml JiříTJ UNEX ŠK33
18.Pospíšil AdamŠK Nový Malín22
19.Kadlec JakubSK ROŠÁDA Prostějov11
EXTRALIGA
1.1. Novoborský ŠK2961.0
2.A64 VALOZ Grygov2248.5
3.Tatran Litovel2148.5
4.ŠK Rapid Pardubice1942.5
5.ŠK Labortech Ostrava1845.5
6.BŠŠ Frýdek-Místek1644.5
7.Lysá nad Labem1346.0
8.ŠK Zikuda Turnov1342.0
9.ŠK Zlín1239.5
10.2222 ŠK Polabiny1038.0
11.ŠK Mahrla Praha839.5
12.TŽ Třinec232.5
1.LIGA VÝCHOD
1.Slavoj Poruba3157.0
2.A64 Grygov B2757.0
3.Jäkl Karviná2351.5
4.Tatran Litovel B1645.5
5.ŠK Zlín B1446.0
6.Slavia Orlová1444.5
7.ŠK Duras Brno1439.5
8.ŠK Gordic Jihlava1243.5
9.ŠK Staré Město1240.5
10.Mittal Ostrava1239.5
11.TŽ Třinec B829.5
12.Panda Rychnov734.0
2.LIGA E
1.Slavia Kroměříž A2452.0
2.ŠK Zlín C2348.5
3.SPgŠ+G Znojmo2346.5
4.ŠK Hustopeče1947.5
5.ŠK Staré Město C1945.5
6.ŠK Staré Město B1848.0
7.Veselí nad Moravou1345.0
8.SK Boršice1343.5
9.TJ Spartak Adamov1242.0
10.SK Prostějov1039.5
11.ŠK Holešov738.0
12.TJ Sokol Postoupky732.0
2.LIGA F
1.Labortech Ostrava3365.5
2.EKODIVIZE Opava2553.0
3.TJ VOKD Poruba2147.0
4.Baník Havířov1945.0
5.BŠŠ Frýdek-Místek B1844.0
6.Sokol Dobrá1642.0
7.TŽ Třinec C1438.5
8.MSA Dolní Benešov1340.0
9.Mittal Ostrava B1142.5
10.TJ Sokol Šumperk636.5
11.TJ UNEX ŠK Uničov630.5
12.ŠK Šenov535.5
KRAJSKÝ PŘEBOR
1.Garde Calcio Olomouc2957.0
2.TJ Sokol Přemyslovice2756.0
3.SK ROŠÁDA Prostějov2356.0
4.Spartak Přerov2352.0
5.TJ Sokol Skalička1947.5
6.LOKO Zábřeh1643.0
7.TJ Sokol Velké Losiny1546.0
8.TJ Sokol Šumperk B1339.5
9.Tatran Litovel C1040.0
10.ŠK Šternberk635.5
11.A64 PřF UP Olomouc629.0
12.AŠK DA Olomouc326.5
OBLASTNÍ PŘEBOR SEVER
1.TJ Sokol Šumperk C2449.0
2.ŠK Loštice2242.0
3.Řetězárna Česká Ves1639.5
4.ŠK Šternberk B1437.5
5.DDM+TJ Mohelnice1437.0
6.TJ Zlaté Hory1133.5
7.ŠK Bohuňovice1132.5
8.ŠK Jeseník635.0
9.LOKO Zábřeh B425.0
10.ŠK Luká321.0
OBLASTNÍ PŘEBOR JIH
1.Sigmia Olomouc A2751.5
2.SK Přerov2454.0
3.SK Prostějov B2350.5
4.Garde Olomouc B1745.5
5.Sokol Přemyslovice B1744.0
6.TJ Sokol Skalička B1539.5
7.SIgmia Olomouc B1338.5
8.ROŠÁDA Prostějov B1136.0
9.TJ Sokol Konice832.0
10.TJ Sokol Hranice427.5
11.TJ Sokol Tovačov021.0
RSS 2.0
Počet přístupů:
© Slimy Šimi 2010