INFORMAČNÍ KANÁL ŠACHOVÉHO SVAZU OLOMOUCKÉHO KRAJE
Novoborský šach. server
Jihomoravský šach. svaz
Šachový svaz ČR
Mistrovství světa do 20 let – 14. – 26. 10. 2019, Dillí, Indie
Databáze partií ze soutěží družstev ŠSČR
FIDE Grand Swiss se blíží do finiše
Závěrečné trojkolo Extraligy se bude hrát v Praze
Školení online přenosů
Global Chess Festival 2019 v Budapešti

Fotogalerie

AkceMístoTermín
Memoriál ing.Josefa VozákaSkalička21.5.2011
Prvomájový turnajOlomouc1.5.2011
Grand Prix - 5.turnajGrygov30.4.2011
Velikonoční turnajKyselovice23.4.2011
Turnaj přátelstvíOlomouc22.-24.4.2011
O krále StaveniceStavenice19.3.2011
MČR mládežeKouty nad Desnou12.-19.3.2011
Vzpomínkový turnajGrygov12.3.2011
Grand Prix - 3.turnajVinary29.1.2011
Krajský přebor školOlomouc27.1.2011
Losinský kaprKouty nad Desnou11.12.2010
Grand Prix - 2.turnajMohelnice6.12.2010
O pohár Tvarůžkového králeLoštice4.12.2010
Polofinále přeboru školOlomouc11.11.2010
Olomoucká šachová ligaOlomouc14.10.2010
Grand Prix - 5.turnajVinary10.4.2010
Vinarský králVinary19.9.2009
Memoriál Petra BočkarevaProstějov20.6.2009
Memoriál ing.Josefa VozákaSkalička23.5.2009
Memoriál ing.Josefa VozákaSkalička17.5.2008
Junior + SeniorZábřeh1.5.2008
Prvomájový turnajSlatinice1.5.2008
Republikový přebor školOlomouc9.-10.4.2008
Krajský přebor školOlomouc30.1.2008
Okresní přebor školOlomouc20.11.2007

Po kliknutí na fotografii se zobrazí větší verze. Pokud by vám to přesto nestačilo a vy byste projevili zájem o originál, stačí napsat na adresu fotky@sachy.kvalitne.cz a uvést jméno turnaje a číslo fotografie.

EXTRALIGA
1.1. Novoborský ŠK2961.0
2.A64 VALOZ Grygov2248.5
3.Tatran Litovel2148.5
4.ŠK Rapid Pardubice1942.5
5.ŠK Labortech Ostrava1845.5
6.BŠŠ Frýdek-Místek1644.5
7.Lysá nad Labem1346.0
8.ŠK Zikuda Turnov1342.0
9.ŠK Zlín1239.5
10.2222 ŠK Polabiny1038.0
11.ŠK Mahrla Praha839.5
12.TŽ Třinec232.5
1.LIGA VÝCHOD
1.Slavoj Poruba3157.0
2.A64 Grygov B2757.0
3.Jäkl Karviná2351.5
4.Tatran Litovel B1645.5
5.ŠK Zlín B1446.0
6.Slavia Orlová1444.5
7.ŠK Duras Brno1439.5
8.ŠK Gordic Jihlava1243.5
9.ŠK Staré Město1240.5
10.Mittal Ostrava1239.5
11.TŽ Třinec B829.5
12.Panda Rychnov734.0
2.LIGA E
1.Slavia Kroměříž A2452.0
2.ŠK Zlín C2348.5
3.SPgŠ+G Znojmo2346.5
4.ŠK Hustopeče1947.5
5.ŠK Staré Město C1945.5
6.ŠK Staré Město B1848.0
7.Veselí nad Moravou1345.0
8.SK Boršice1343.5
9.TJ Spartak Adamov1242.0
10.SK Prostějov1039.5
11.ŠK Holešov738.0
12.TJ Sokol Postoupky732.0
2.LIGA F
1.Labortech Ostrava3365.5
2.EKODIVIZE Opava2553.0
3.TJ VOKD Poruba2147.0
4.Baník Havířov1945.0
5.BŠŠ Frýdek-Místek B1844.0
6.Sokol Dobrá1642.0
7.TŽ Třinec C1438.5
8.MSA Dolní Benešov1340.0
9.Mittal Ostrava B1142.5
10.TJ Sokol Šumperk636.5
11.TJ UNEX ŠK Uničov630.5
12.ŠK Šenov535.5
KRAJSKÝ PŘEBOR
1.Garde Calcio Olomouc2957.0
2.TJ Sokol Přemyslovice2756.0
3.SK ROŠÁDA Prostějov2356.0
4.Spartak Přerov2352.0
5.TJ Sokol Skalička1947.5
6.LOKO Zábřeh1643.0
7.TJ Sokol Velké Losiny1546.0
8.TJ Sokol Šumperk B1339.5
9.Tatran Litovel C1040.0
10.ŠK Šternberk635.5
11.A64 PřF UP Olomouc629.0
12.AŠK DA Olomouc326.5
OBLASTNÍ PŘEBOR SEVER
1.TJ Sokol Šumperk C2449.0
2.ŠK Loštice2242.0
3.Řetězárna Česká Ves1639.5
4.ŠK Šternberk B1437.5
5.DDM+TJ Mohelnice1437.0
6.TJ Zlaté Hory1133.5
7.ŠK Bohuňovice1132.5
8.ŠK Jeseník635.0
9.LOKO Zábřeh B425.0
10.ŠK Luká321.0
OBLASTNÍ PŘEBOR JIH
1.Sigmia Olomouc A2751.5
2.SK Přerov2454.0
3.SK Prostějov B2350.5
4.Garde Olomouc B1745.5
5.Sokol Přemyslovice B1744.0
6.TJ Sokol Skalička B1539.5
7.SIgmia Olomouc B1338.5
8.ROŠÁDA Prostějov B1136.0
9.TJ Sokol Konice832.0
10.TJ Sokol Hranice427.5
11.TJ Sokol Tovačov021.0
RSS 2.0
Počet přístupů:
© Slimy Šimi 2010